Mizanpaj

Kitabın sayfa düzeni, en az içeriği kadar önemlidir.

Binbir emekle hazırladığınız eserinizin tasarımını şansa bırakmayın!

Alanında uzman ekibimizle

HİZMETİNİZDEYİZ...

Mizanpajı kısaca ifade etmek gerekirse; kitap, dergi ve gazete gibi basılı veya dijital yayınların sayfa tasarımıdır. Materyalin metin alanı, font seçimi ve boyutu, kullanılan görsellerin metinle etkileşimi, belgede kullanılacak olan renklerin belirlenmesi mizanpajın konusudur. İyi bir mizanpaj, materyalde verilmek istenen mesajının okuyucuya doğru şekilde aktarılmasını sağlar. Örneğin bir kitabın okunurluğunu kolaylaştıran, göze hoş görünmesini sağlayan ve kalitesini belirleyen etken mizanpajdır.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler: Kitap mizanpajı (Türkçe, İngilizce, Arapça ve her dilde); dergi mizanpajı, sözlük mizanpajı, gazete mizanpajı, e-kitap mizanpajı…

1

Yukarıda bahsedilen hususlara uygun olarak hazırlanan belgeyi e-posta veya aşağıdaki Mizanpaj Bilgi Formu ile bize gönderin. İstenilen mizanpaj özelliklerini net bir şekilde belirtin.

2

En kısa sürede ve en mükemmel şekilde mizanpajı bitirip onayınıza sunalım.

3

Varsa -dosyanın nihai hâlindeki- tashihlerinizi Tashih Tablosu formatımızda bize bildirin. Düzeltmeleri yapıp baskıya hazır hâle gelen dosyayı size gönderelim.